kliknij  Wizfon.pl

Kamery IP Wewnętrzne

Wiadomości

Ostatnio przeglądane

Kamera wewnętrzna obrotowa IP LTC, WiFi, 2.0MP

19721

Nowy produkt

Więcej informacji

Łączność bezprzewodowa

LTC KAM20 to kamera pracująca w połączeniu z siecią internetową za pośrednictwem interfejsu Wi-Fi. Interfejs bezprzewodowy to wygodny i niezawodny sposób połączenia urządzeń mobilnych do internetu, niewymagający żadnych kabli. Jeśli nie posiadasz całej infrastruktury kabli RJ-45 w swoim domu, nie oznacza to, że kamery monitoringu domowego nie są dla Ciebie. W przypadku KAM20 wystarczy, że będziesz w zasięgu swojego routera i masz dostęp do gniazdka zasilającego. Dwie wbudowane anteny zewnętrzne pozwalają na dobry odbiór sygnału, a tym samym duży zasięg działania.

URZ%C4%84-20786_C.jpg

Pamięć zewnętrzna

Poza możliwością podglądu obrazu kamery na żywo wszystkie nagrania i zdjęcia zapisują się również na bieżąco w pamięci urządzenia. KAM20 została wyposażona w slot kart microSD, dzięki temu to użytkownik decyduje o pojemności urządzenia przeznaczonej na nagrania. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia również na łatwe oddzielenie plików z nagraniami od samego urządzenia, co byłoby niemożliwe w przypadku pamięci wbudowanej. Przydaje się to w przypadku odtwarzania nagrań na innym urządzeniu i sporządzaniu kopii zapasowych. Kamera obsługuje karty microSD o pojemności do 128GB.

Dwustronna komunikacja

Wbudowany głośnik oraz mikrofon pozwalają na czynną interakcję użytkownika z kamerą przy użyciu dedykowanej aplikacji. Dzięki mikrofonowi użytkownik może słuchać tego, co aktualnie dzieje się w miejscu położenia kamery, a funkcja intercomu pozwala na strumieniowanie głosu z telefonu bezpośrednio do głośnika kamery. Pozwala na to na rozmowę z osobą znajdującą się w pomieszczeniu lub konfrontację z osobą niepożądaną.

URZ%C4%84-20786_E.jpg

System powiadomień

Łączność z kamerą poprzez aplikację oznacza, że użytkownik w każdym momencie wie co dzieje się w jego domu, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Nie można jednak oczekiwać, żeby to użytkownik nieustannie sprawdzał podgląd kamery w przypadku podejrzenia zagrożenia. Właśnie dlatego KAM20 została wyposażona w system detekcji ruchu, którego aktywacja wyśle automatycznie powiadomienie na Twój telefon. Gdy ktoś pojawi się w zasięgu kamery, Ty dowiesz się o tym pierwszy/a.

Marka LTC
Model KAM20
Procesor GOKE7102
Przetwornik obrazu GC2053
Obiektyw 3.6 mm @ F2.1
Kąt widzenia 85°
Tryb nocny Tak
Kąt obrotu Poziomy: 355°
Pionowy: 120°
Kompresja wideo H.264
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kompresja audio G711.A
Interfejs sieciowy WiFi
WiFi & Częstotliwość 2.4~ 2.4835 GHz
Bezpieczeństwo sieci LAN Szyfrowanie WEP / WPA-PSK / WPA2-PSK
Protokoły TCP/IP, TCP, UDP, DHCP, DNS, RTSP, P2P, itd.
Gniazdo pamięci Obsługa kart microSD, do 128 GB
Powiadomienie alarmowe Wiadomość od aplikacji, alarm dźwiękowy
Tryb alarmu Wykrywanie ruchu
Zasilanie DC 5 V / 2 A
Pobór energii < 6 W
Środowisko pracy Temperatura pracy: -10°C ~ +50°C
Wilgotność: 10% ~ 90%
W zestawie 1 x Kamera monitoringu
1 x Zasilacz 5V
1 x Zestaw akcesoriów montażowych
1 x Instrukcja obsługi

20 innych produktów w tej samej kategorii: