kliknij  Wizfon.pl

PRODUKTY

Wiadomości

Ostatnio przeglądane

Kamera IP FI9821W Zobacz większe

Kamera IP FI9821W

15951

Nowy produkt

Wewnętrzna kamera Foscam FI9821P (white) przeznaczona jest dla osób chcących monitorować pomieszczenia takie jak np. dom, biuro, sklep czy magazyn. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na ścianie oraz suficie. Kamera posiada możliwość zdalnego sterowania położeniem obiektywu w poziomie i w pionie, dzięki czemu z łatwością obejmuje swoim zasięgiem duże powierzchnie. Foscam FI9821P (white) pozwala na monitorowanie pomieszczeń w czasie rzeczywistym poprzez Internet przy pomocy komputerów oraz urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartphone.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wewnętrzna kamera Foscam FI9821P (white)

Najważniejsze cechy:

 • wysoka jakość obrazu (HD - 720p) oraz wsparcie dźwięku dwukierunkowego
 • kompresja obrazu H.264
 • możliwość zapisu na kartę SD
 • możliwość zdalnego obracania w poziomie: 300 stopni oraz w pionie o 120 stopni
 • automatyczne oraz programowe załączanie oraz wyłączanie podczerwieni (IR - zasięg 8m)
 • obsługa przy pomocy standardowych przeglądarek IE/Firefox/Safari/Chrome
 • zgodność ze standardami IEEE 802.11b/g/n
 • wielopoziomowe zarządzanie użytkownikami z ochroną hasłem
 • detekcja ruchu
 • możliwość podłączenia zewnętrznego głośnika oraz mikrofonu
 • bezpłatna usługa DDNS
 • obsługa WPS
 • obsługa funkcji P2P
 • możliwość monitoringu z każdego miejsca na świecie (poprzez Internet)


 

Foscam FI9821P (white) to urządzenie, które pozwoli Ci monitorować Twoje pomieszczenie 24 godziny dobę. FI9821P (white) posiada jedenaście diod LED, które oświetlają i pozwalają monitorować obiekty przy zerowym oświetleniu nagrywając przy tym obraz w wysokiej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Dzięki temu mamy możliwość odtworzenia w dowolnej chwili zapisanego obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Kamera posiada automatyczne oraz programowe załączanie i wyłączanie podczerwieni (zasięg 8 metrów). Urządzenie pozwala również na zdalne obracanie w poziomie o 300 stopni oraz w pionie o 120 stopni, dzięki czemu z łatwością możemy monitorować dokładnie pomieszczenia. Kamera posiada nowoczesny, kolorowy przetwornik obrazu, który generuje czysty i wyraźny obraz w rozdzielczości HD 1280 x 720 pikseli. Szklany obiektyw kamery o ogniskowej 2.8mm pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu. Urządzenie wspiera kompresję obrazu H.264, dzięki której nagrania będą zajmować mniej miejsca na dysku, przy jednoczesnym braku utraty jakości obrazu uzyskanego z nagrania. Ponadto Foscam FI9821P (white) posiada możliwość zapisywania nagrań na kartę SD.


Przydatną funkcją jest możliwość zdefiniowania do 8 pozycji oraz ustawienia automatycznego patrolu wskazanych przez użytkownika pozycji. Ciekawą funkcją jest również podgląd obrazu przy pomocy urządzeń mobilnych takich jak smartphone czy tablet gdyż producent stworzył specjalną aplikację „Foscam IP cam viever”, którą możemy pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.

FI9821P (white) obsługuję funkcję P2P, przy pomocy której w prosty i szybki sposób można skonfigurować kamerę z urządzeniami przenośnymi takimi jak tablet czy smartphone. Nie ma potrzeby ustawiania adresów IP czy przekazywania portów, wystarczy pobrać darmową aplikację Foscam IP Cam viever a następnie przy jej pomocy zeskanować kod znajdujący się pod spodem kamery.


 

       

Kamera posiada wbudowany mikrofon, który pozwala na nagrywanie dźwięku otoczenia urządzenia. Dodatkowo producent daje nam możliwość podłączenia mikrofonu zewnętrznego po przez wbudowane wejście mini Jack. Kamera posiada również wbudowany głośnik a także daje możliwość podłączenia głośnika zewnętrznego po przez wyjście Mini Jack, dzięki czemu możliwe jest nawiązywanie rozmów z osobami, które znajdują się w zasięgu urządzenia. Funkcja dwukierunkowego audio jest bardzo przydatna dla osób zajmujących się zdalnym monitorowaniem obrazu z kamery.


 

Obraz z kamery odświeżany jest z prędkością 30kl/s przy rozdzielczości 1280x720(720P), 640x480(VGA)  oraz 320x240 (QVGA) a następnie zapisywany w formacie H.264. Kamera posiada funkcję odbicia  lustrzanego w pionie i poziomie oraz możliwość regulacji jasności i kontrastu obrazu.

Ponadto urządzenie zapewnia łączność bezprzewodową w standardzie IEEE 802.11b/g/n i umożliwia zabezpieczenie transmisji przy pomocy szyfrowania WEP/WPA/WPA2. Kamera dysponuję funkcją alarmowania przez e-mail oraz serwer FTP. Foscam FI9821P jest łatwy w obsłudze i instalacji oraz posiada przyjazny interfejs, z którym poradzi sobie każdy użytkownik.

 CMOS
rozdzielczość 1280 x 720 pikseli (1 megapiksel)
minimalne oświetlenie  0 Lux
DOŚWIETLANIE IR
ilość LED 11 diod LED IR
odległość widzialność nocą do 8m
filtr IR tak (IR CUT)
OBIEKTYW
ogniskowa 2.8mm
jasność F:2.4
kąt widzenia 70 stopni
DŹWIĘK  2 way (dwukierunkowy)
wbudowany mikrofon + mini jack IN
głośnik wbudowany głośnik + mini jack OUT
OBSŁUGA SIECI   
porty
1 x RJ-45 Ethernet 10/100Mbps
standard IEEE 802.11b/g/n
częstotliwość 2.4 GHz
szyfrowanie WEP, WPA, WPA2
obsługiwane protokóły
IP, TCP, UDP,HTTP, HTTPS, SMTP, FTP, DHCP, DDNS, UPnP, RTSP, WPS
OPROGRAMOWANIE 

sposób obsługi
protokół http, urządzenia mobilne (iOS / Blackberry / Android / Symbian / Windows) oraz telefony wspierające JAVA
język oprogramowania
angielski

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA     
    bezprzewodowa kamera IP Foscam FI9821P (white)
    zasilacz
    polska instrukcja obsługi (CD)
    kabel sieciowy RJ-45
    antena ze złączem RP-SMA
    wspornik do montażu

30 innych produktów w tej samej kategorii: