kliknij  Wizfon.pl

Narzędzia, Lutownice

Wiadomości

Ostatnio przeglądane

WIZUALNY LOKALIZATOR USZKODZEŃ 10mW TriBrer BML205-10

10661

Nowy produkt

Więcej informacji

Opis szczegółowy

Wizualny lokalizator uszkodzeń przeznaczony jest do diagnozowania problemów z okablowaniem światłowodowym.
Uniwersalne złącze umożliwia podłączenie wszystkich złączy optycznych standardu 2,5 mm (np. SC/FC/ST). Lokalizator przeznaczony jest do testowania jednomodowych oraz wielomodowych kabli światłowodowych. Moc narzędzia pozwala na testowanie odcinków liczących nawet 5 km.
Urządzenie może pracować w dwóch trybach – stałym i pulsacyjnym – w celu uzyskania pożądanego efektu wizualnego. Lokalizator uszkodzeń wyposażony jest w osłonę przeciw zanieczyszczeniom, która zapobiega dostaniu się kurzu do źródła światła. Pozwala także na uniknięcie przypadkowego skierowania wiązki światła bezpośrednio w oczy.
Wizualny lokalizator uszkodzeń oprócz diagnostyki toru optycznego jest idealnym narzędziem przy montażu złączy i spawów mechanicznych KeyQuick lub Ultimode. Po podłączeniu lokalizatora do spawu lub złącza mechanicznego, które posiada przezroczysty korpus, instalator na bieżąco może kontrolować jakość wykonywanego połączenia i oceniać parametry transmisyjne. Brak czerwonego światła w mechanicznym spawie lub złączu oznacza doskonałe połączenie z minimalnymi stratami sygnału.
Cechy wyróżniające:
  • generowane światło o długości fali 650 nm,
  • złącze uniwersalne,
  • współpracuje z włóknami wielomodowymi i jednomodowymi,
  • dwa tryby pracy – stały i pulsacyjny.

29 innych produktów w tej samej kategorii: