kliknij  Wizfon.pl

Uchwyty do 65''

Wiadomości

Ostatnio przeglądane

UCHWYT LCD 26-47" LPA13-442   Signal  obrotowy Zobacz większe

UCHWYT LCD 26-47" LPA13-442 Signal obrotowy

09421

Nowy produkt

Więcej informacji

Uchwyt Signal LPA16-444A, 32
Widok uchwytu
Rysunek uchwytu
Widok opakowania
 
 
 
 
 
         
 
Cechy wyróżniające:
  • Uchwyt przeznaczony dla telewizora w rozmiarze 32'' - 55''
  • Pochylenie w pionie: -15o ... +15o
  • Obrót w poziomie: -90o ... +90o
  • Poziomowanie: -5o ... +5o
  • Nośność uchwytu: 30 kg
  • Odległość telewizora od ściany: 125 - 615 mm
  • Standard mocowania: Max. VESA: 400x400

 

Uchwyt ścienny Signal LPA13-442 został zaprojektowany w celu umożliwienia zawieszenia na pionowej ścianie nowoczesnego „cienkiego” telewizora LCD (Plazma). Maksymalna nośność uchwytu to 30 kg. Uchwyt umożliwia łatwą (bez użycia narzędzi) regulację pochylenia panelu w granicach od -15o do 15o oraz obrotu w poziomie w granicach od -90o do 90o. Możliwe jest wypoziomowanie telewizora w granicach -5o do 5o. Telewizor może być zamontowany w odległości od 125 do 615 mm od ściany. Dodatkowo uchwyt posiada wbudowaną poziomicę pozwalającą na precyzyjny i szybki montaż.
Uchwyt przeznaczony jest głównie do instalacji telewizorów i monitorów, których odchylenie i obrót względem ściany jest konieczny, w celu prawidłowego ich użytkowania. Signal LPA13-442 pozwala na wyregulowanie położenia monitora w 3 płaszczyznach i poprawne pozycjonowanie ekranu. Monitor po zmianie położenia każdorazowo należy ustawić ręcznie w celu uzyskania położenia poziomego. Czynność ta trwa kilka sekund i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Lekkie pochylenie ramion względem poziomu, pod wpływem obciążenia jest rzeczą typową i nie wpływa na bezpieczeństwo lub poprawność funkcjonowania uchwytu.

Uchwyt jest przeznaczony do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość.
Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować uchwyt powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.
Niezbędne narzędzia: wiertło do metalu/drewna fi 3 mm (dla montażu w konstrukcji drewnianej / stalowej), wiertło do betonu fi 10 mm (dla montażu na ścianie betonowej), śrubokręt krzyżakowy o długości minimum 200mm, marker.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa.
W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu uchwytu lub co do stabilności i bezpieczeństwa jego używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu.
Operacja wieszania telewizora wymaga udziału dwóch sprawnych osób!
Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu.
Uchwytu nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.
Dane techniczne
Nazwa Signal LPA13-442
Kod 09421
Rozmiar TV w calach 32" - 55"
Odległość od ściany 125 - 615 mm
Standard mocowania Max. VESA: 400x400
Nośność 30 kg
Pochylenie w pionie -15o ... +15o
Obrót w poziomie -90o ... +90o
Rotacja w płaszczyźnie ekranu -5o ... +5o
Wymiary 500 mm x 440 mm x 615 mm
Masa własna 9,5 kg

29 innych produktów w tej samej kategorii: