kliknij  Wizfon.pl

PRODUKTY

Wiadomości

Ostatnio przeglądane

PÓŁKA DVD/TUNER Signal DVD-211  (1 poziom) Zobacz większe

PÓŁKA DVD/TUNER Signal DVD-211 (1 poziom)

16102

Nowy produkt

Więcej informacji

Półka DVD/Tuner Signal DVD-211 (1 poziom)
Widok półki - widoczne przeloty do kabli i zaślepka
Półka DVD/Tuner Signal DVD-211 (1 poziom)
 
Schemat półki
   
Półka SIGNAL DVD-211 została zaprojektowana dla urządzeń typu DVD, tuner satelitarny. Maksymalna nośność półki to 8 kg. Szklana półka wykonana jest hartowanego szkła o grubości 5 mm. Całość konstrukcji nośnej wykonana jest z aluminium, dzięki czemu cała konstrukcja półki jest lekka, ale zarazem bardzo stabilna. Półka posiada system ukrywania kabli, co poprawia estetykę wykonanej instalacji. Położenie półki na szynie można regulować.

Półka jest przeznaczona do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość.

Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować półkę powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe. Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa.
W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu półki lub co do stabilności i bezpieczeństwa jej używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu.
Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu.
Półki nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.
Dane techniczne
Nazwa Signal DVD-211
Kod 16102
Rozmiar półki 280 x 380 mm
Długość uchwytu ściennego 220 mm
Nośność 8 kg
Masa własna  2,3 kg
Wymiary opakowania 41,0x30,0x5,5 cm

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: