kliknij  Wizfon.pl

PRODUKTY

Wiadomości

Ostatnio przeglądane

ROUTER WI-FI WLAN WAN 1 port.1xFE, TL-WR710N, USB

14146

Nowy produkt

Router TL-WR710N został opracowany tak, by ułatwić korzystanie z połączenia przewodowego lub niezbyt silnego połączenia bezprzewodowego w hotelu lub w domu. Dzięki pięciu dostępnym trybom działania router może zostać wykorzystany do uzyskania z połączenia z Internetem na różne sposoby. Ponadto wbudowany zasilacz oraz wielofunkcyjny port USB umożliwiający udostępnianie plików oraz ładowanie urządzeń przenośnych sprawiają, że router jest idealnym urządzeniem do zastosowania w podróży, w pracy oraz do rozrywki.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Niewielkie wymiary - idealne do użytku w domu i w podróży

Router TL-WR710N jest na tyle mały, że możesz go schować do kieszeni i zabrać ze sobą w podróż. Jeśli hotel udostępnia jedynie połączenie przewodowe, wystarczy podłączyć kabel sieciowy do routera TL-WR710 i już można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Wiele trybów działania - wiele możliwych zastosowań

Tryb Router bezprzewodowy (Domyślny)
Tworzy lokalną sieć bezprzewodową, umożliwiając udostępnianie połączenia z Internetem dla wielu urządzeń bezprzewodowych. Tryb ten jest odpowiedni do wykorzystania w większości domowych lub hotelowych sieci.
Tryb Klient (TV/Konsola do gier)
Umożlwia podłączenie urządzeń wyposażonych jedynie w port Ethernet do sieci bezprzewodowej.
Tryb Repeater
Wzmacnia siłę sygnału i zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Tryb Punkt dostępowy
Umożliwia podłączanie urządzeń bezprzewodowych do istniejącej, bezprzewodowej sieci lokalnej.
Tryb Router - Klient WISP
W tym trybie router łączy się z siecią bezprzewodowego dostawcy Internetu i jednocześnie tworzy własną, bezprzewodową sieci lokalną.

Wielofunkcyjny port USB - udostępnianie plików oraz ładowanie urządzeń przenośnych

Router wyposażony jest w wielofunkcyjny port USB 2.0, umożliwiający udostępnianie plików oraz multimediów urządzeniom takim jak komputery, smartfony i tablety. Ponadto port USB routera może dostarczyć prąd o napięciu 5V i natężeniu 1A - odpowiednim do ładowania smartfonów i tabletów - nie musisz zabierać ze sobą dodatkowej ładowarki.

30 innych produktów w tej samej kategorii: