kliknij Wizfon.pl |
Ostatnio przeglądane
Bezprzewodowy router z funkcją AP i...
08285
Nowy produkt
Bezprzewodowy router z funkcją AP i klienta WISP TL-WR743ND TP-LINK został opracowany specjalnie z myslą o użytkownikach korzystających z sieci bezprzewodowych dostawców Internetu. Przeznaczony jest do użytku tam, gdzie brak jest przewodowej infrastruktury sieciowej (takiej jak sieci kablowe lub xDSL). Może również służyć jako zwykły bezprzewodowy router lub punkt dostępowy. Obsługuje też pasywne zasilanie PoE, co umożliwia łatwe umieszczenie produktu w miejscach gdzie niedostępne są gniazda zasilające, na przykład na zewnątrz budynków.
Domyslnym trybem pracy urządzenia TP-LINK TL-WR743ND jest tryb klient-router, umożliwiający połączenie do sieci bezprzewodowego dostawcy Internetu. Jednocześnie w tym trybie router może bezprzewodowo lub poprzez kable Ethernet udostępniać połączenie z Internetem komputerom w sieci lokalnej.
Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, urządzenie TL-WR743ND umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które jest kilkukrotnie szybsze i pokrywa sygnałem większy obszar w porównaniu do produktów działających w standardzie IEEE 802.11g. Transmisja danych z prędkością 150Mb/s zapewnia dużą wydajność umożliwiając wygodne surfowanie po Internecie, współdzielenie plików, transfer multimedialny i komunikację głosową.
Urządzenie TL-WR743ND posiada port RJ-45 WAN wspierający pasywne zasilanie PoE. Jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności instalacji urządzenia w miejscach, w których sygnał odbierany od bezprzewodowego dostawcy Internetu jest najśilniejszy, ale w których nie ma gniazdek sieci elektrycznej (np. na strychu lub w garażu). Urządzenie zapewnia możliwość odebrania zasilania PoE na odległość do 30 metrów. Dzięki temu możliwe jest wygodne umieszczenie urządzenia w miejscach dotąd niedostępnych!
Urządzenie TL-WR743ND obsługuje funkcję Wi-Fi Protected Setup™ (WPS),umożliwiając użytkownikom automatyczne nawiązanie połączenia bezprzewodowego zabezpieczonego protokołem WPA2 poprzez naciśnięcie przycisku WPS na obudowie urządzenia. Jest to szybsze niż typowa konfiguracja zabezpieczeń, nie trzeba również pamiętać hasła.